Letenky Bratislava - Londýn


Najviac slovenských cestujúcich si odlet do Londýna plánuje z Bratislavy. Bratislava je pomerne dobre dostupná nielen zo západného, ale aj zo stredného Slovenska. Z Trenčína sa do nej dostanete za necelé dve hodinky po diaľnici. Bratislavské letisko vám ponúkne komfortné služby ešte pred odletom. Nájdete tu obchody so suvenírmi, snack shopy, reštaurácie a služby v podobe nákupov.


Letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave ponúka pre lety do Londýna hneď viacero termínov v týždni. Vybrať si môžete prílety do letísk Londýn (Heathrow - LHR), Londýn (Stansted Arpt - STN), Londýn (Gatwick Arpt - LGW) alebo do Londýn (London City Arpt - LCY).


Z Bratislavy do Londýna lietajú najčastejšie tieto spoločnosti: ČSA České Aerolinie, Ryanair (najväčší nízkonákladový dopravca v Európe), Austrian Airlines Group alebo známa spoločnosť Wizz Air, ktorá tiež patrí medzi obľúbené nízkonákladovky.

 

Nový terminál v Bratislave

 

K zvýšeniu komfortu cestujúcich smerom do Londýna prispel aj novovybudovaný terminál. Tento terminál bol dostavaný v júni roku 2012. Zvýšil kapacitu vybavovacej budovy z pôvodných 3,5 milióna na 5 miliónov cestujúcich, čím sa stalo bratislavské letisko atraktívnejšie aj pre prestupové lety.


Link na letisko M.R. Štefánika v Bratislave - Bratislava Aiport: http://www.bts.aero/cestujuci/