Letenky Budapešť - Londýn


LACNÉ LETENKY DO LONDÝNA - Nízkonákladové spoločnosti
Čo tak letieť do Londýna z Budapešti? Hlavné mesto Maďarska poskytuje na letisku skutočne kvalitné služby a viac leteckých spoločností ako letiská v Košiciach alebo v Bratislave. Letieť z Budapešti do Londýna sa oplatí najmä Slovákom z juhu, ale aj tým, ktorí si napríklad pred odletom chcú pozrieť ešte Budapešť či zvoliť aj iné ako nízkonákladové lety.


Budapešť Aiport patrí medzi druhé najväčšie letiská v moderných štátoch Európskej únie. Z Budapešti lietajú viaceré nízkonákladovky, no leteckých spoločností tu nájdete cez dvadsať. Nechýbajú klasiky ako British Airways, easyJet, Ryanair, Turkish Airlines či populárna Wizz Air.

  Pri parkovaní si môžete vybrať z piatich balíčkov typov parkovania - rozdiel tvorí len dĺžka cesty pešo alebo autom k terminálu. Parkovanie sa dá zabookovať aj online. Z centra Budapešti je letisko dostupné prakticky odvšadiaľ. Ak ste tu ešte neboli, zapnite si navigáciu. Na letisko sa dostanete aj po diaľnici.


A čo robiť na letisku ešte pred odchodom? Jednoznačne nakupovať. Ak idete z letu z Londýna určite sa zastavte v duty free shopoch alebo obchodom značiek Swarovski, Spar, Burberry, Montblanc, Hugo Boss alebo Guess. Letieť z Budapešti do Londýna je nielen pohodlné, ale hlavne spojené s kvalitnými službami, moderným letiskom a komfortom prvej triedy.


Link na letisko Budapešť: http://www.bud.hu/english