Letenky Košice - Londýn


Ak pochádzate zo stredného alebo z východného Slovenska, nemusíte letieť do Londýna len z Bratislavy. Letisko Košice vám tiež ponúka lety do Londýna. Stačí si pri kúpe letenky zvoliť ako miesto odletu Košice a popozerať dátumy, ktoré vám pasujú. Najčastejšie sa z Košíc do Londýna lieta spoločnosťou Wizz Air. Letisko Košice radí lety do Londýna medzi celoročné lety.

 

Na letisku nájdete kaviareň a reštauráciu Steward. Reštaurácia je umiestnená v priestoroch starého Terminálu T1, kaviareň v priestoroch nového terminálu T2. V odletovej hale sa nachádza obchod so suvenírmi a snack shop, ak by vás pred odletom pochytil hlad.

  Lety Košice - Londýn

 

Lety z Londýna do Košíc sú možné sedemkrát do týždňa a to od júna 2014. Tento fakt svedčí len o tom, že letisko Košice je pre cestujúcich smerujúcich do Britskej oblasti veľmi obľúbené. Wizz Air je navyše nízkonákladová letecká spoločnosť, takže ponúka letenky za výhodné ceny. Z centra Košíc sa na letisko dostanete za necelú štvrťhodinku. Vzdialenosť letiska od centra je totiž len 8 km. Táto vzdialenosť patrí zároveň medzi najkratšie vzdialenosti v Európe čo sa trasy letisko - centrum týka.


Link na letisko Košice International Airport: http://www.airportkosice.sk/