Letenky Viedeň - Londýn


Krásna Viedeň láka nielen históriou, ale aj lacnými letenkami do Londýna. Trasa Viedeň - Londýn je atraktívna nielen pre zahraničných turistov, ale v poslednej dobe aj pre väčšiu časť Slovákov. Z Bratislavy je totiž Viedeň na skok a lety z Viedne sú často ešte lacnejšie ako z Bratislavy.

 

Ak pred odletom do Londýna čakáte na Viedenskom letisku, určite sa nebudete nudiť. Čaká tu na vás množstvo značkových obchodov a tiež duty free shopov. Medzi značkami nájdete známe Desigual, HUGO BOSS,  Lagerfeld, Salvatore Ferragamo, Swarovski alebo maškrtky od značky Manner. Okrem butikov je tu aj kvalitná sieť reštaurácií a kaviarní.


Viedenské letisko ponúka lety do Londýna so spoločnosťami, ktoré zo Slovenska nelietajú a to známe British Airways, Austrian Airlines, easyJet, Air Canada či US Airways.

 

Viedeň máte blízko

Z Bratislavy sa na toto letisko dostanete po diaľnici A6 (Nord-Ostautobahn). Treba odbočiť na diaľnicu A4 (Ostautobahn - smer Viedeň), ktorá vás zavedie priamo na spomínané viedenské letisko. Celá cesta trvá asi 45 minút - samozrejme podľa rýchlosti a premávky a je dlhá asi 66 km, čo však tiež záleží od miesta, z ktorého Bratislavu opúšťate.


Link na Vienna International Aiport: http://www.viennaairport.com/sk/cestujuci_/prilet__odlet