Letenky Krakow - Londýn


LACNÉ LETENKY DO LONDÝNA - Nízkonákladové spoločnosti
Krakow je okrem historického mesta aj perfektným odletovým miesto pre výlet do Londýna. Letenky Krakow - Londýn nestoja veľa a pre Slovákov je Krakow stále pomerne blízko. Navyše, po ceste z letu z Londýna sa môžete zastaviť v nádhernom centre mesta, ktoré dýcha históriou, krásou a pamiatkami.


Kraków Airport je najväčšie regionálne letisko Poľska. Od centra Krakowa sa nachádza cca 11 km. Počiatky letiska siahajú až do roku 1964. Nebojte sa, dnes vyzerá nadmieru moderne!

  Top prepravnou destináciou Poľského letiska je Londýn a Británia vôbec. Z Krakowa do Londýna sa lieta v podstate celý rok. Z letiska v Krakowe odlietajú letecké spoločnosti nielen z Poľska, ale aj Ruska, Belgicka, Nemecka a nechýba ani nízkonákladový Ryanair. Letenky do Londýna teda nie sú obmedzené, stačí si len vybrať.


Lety z Krakowa do Londýna sú preferované aj pre komfort Krakowského letiska, vybavenie, obchody a hlavne pre ceny. Nachádza sa v ňom napríklad aj kaplnka alebo vyhliadková terasa. Ak budete musieť čakať na lietadlo dlhšie, rozhodne sa na letisku v Krakowe nebudete nudiť.


Link na letisko Krakow: http://www.krakowairport.pl/sk/