Letenky Praha - Londýn


LACNÉ LETENKY DO LONDÝNA - Nízkonákladové spoločnosti
Prague Airport Václava Havla je taktiež možné využiť pre lety do Londýna. Z Prahy sa do Londýna dostanete na letiská Londýn/Gatwick, Londýn/Heathrow, Londýn/Luton a Londýn/Stansted. Lety do Londýna z Prahy zabezpečujú známe letiskové spoločnosti easyJet, British Airways, Wizz Air a Ryanair, svetová nízkonákladovka. Lety sú celoročné, nemusíte teda čakať na leto ani na obdobia lacných leteniek. Vďaka širokému výberu leteckých spoločností totiž lacná letenka nájde práve vás.


Pražské letisko je na skutočne vysokej úrovni, o čom svedčí aj ocenenie Eagle Award za rok 2011 - ocenenie sa spája s rozvojom a pokrokom letiska. Ročne cez terminály prejde viac ako 12 miliónov cestujúcich, z toho značná časť cestuje práve do Londýna. Z Prahy sa lieta do takmer 103 destinácií sveta vďaka 50 zazmluvneným aerolinkám. Letisko zabezpečuje aj čartrové lety.

 

Praha a odlety do Londýna

Keďže letisko nasleduje moderné trendy, moderné a svetové sú aj značky módnych kúskov a doplnkov, ktoré si tu môžete zakúpiť. Vyberáme zopár ako Burberry, Desigual, Emporio Armani, Hudy sport, Hugo Boss, Victoria´s Secret Beauty & Accesories, Zegna alebo Ferragamo. Letieť z Prahy do Londýna je teda ako zjesť čerešničku na obľúbenej torte.


Link na Pražské letisko Václava Havla: http://www.prg.aero/cs/