Letenky Poprad - Londýn

Letisko Poprad vzniklo ešte v roku 1938 ako poľné letisko kvôli vojne. Možno si hovoríte, kto by letel z Popradu do Londýna, ale pozrite si ceny letiek, vyzerajú a aj sú relatívne nízke. Navyše je Poprad stále bližšie ako Košice a pre niektorých dostupnejší ako Bratislava alebo Viedeň. Letisko Poprad obnovilo pravidelnú dopravu v roku 2006 a medzi lety pridalo aj lety do Londýna.


Od roku 2009 sa do Londýna z Popradu lieta pravidelne. Pristávate na letisku Londýn - Luton, kde vás dovezie nízkonákladová spoločnosť Wizz Air. Počas top sezóny sa z Popradu letí aj štyrikrát do týždňa takže určite nájdete vhodný dátum pre svoj výlet do Londýna aj vy.

 

Prečo do Londýna z Popradu?

Popradské letisko ponúka aj služby VIP salónika, kde si za doplatok pred letom užijete samoobslužný bar, Wi-Fi pripojenie alebo dennú tlač. Počas pobytu v salóniku vybaví za vás letecký personál palubnú vstupenku, cestovné doklady aj batožinu.


Všetko o letisku Poprad a o prípadných zmenách v letoch do Londýna nájdete tu: http://www.airport-poprad.sk/index.php?lang=sk